OM Maximenu (7.x-1.32) - en to ne translation catalogue (22 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Show on every page except the listed pages.
ne: सूचीकृत पृष्ठ बाहेक हरेक पृष्ठमा देखाउनुहोस्।

en: Show on only the listed pages.
ne: सुची गरिएको पृष्ठमा मात्र देखाउनुहोस

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Path
ne: मार्ग

en: Region
ne: क्षेत्र

en: ID
ne: परिचय

en: configure
ne: संरुप बनाउनुस

en: Add menu
ne: मेनु थप्नुहोस्

en: Blocks
ne: ब्लक

en: Menus
ne: मेनु

en: Permission
ne: अनुमति
