OM Maximenu (7.x-1.32) - en to ps translation catalogue (21 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Pages
ps: پاڼې

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: Links
ps: تړوني

en: Weight
ps: وزن

en: Link
ps: تړونی

en: Import
ps: واردول

en: Add
ps: زیاتول

en: Path
ps: يونلور

en: Vocabularies
ps: قاموسونه

en: Region
ps: سيمه

en: Anchor
ps: استل

en: ID
ps: پېژند

en: Add menu
ps: غورنۍ زیاتول

en: Relationship
ps: اړيكې

en: Blocks
ps: غونډونه

en: Menus
ps: غورنۍ

en: Permission
ps: اجازه
