OM Maximenu (7.x-1.33) - en to lv translation catalogue (31 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Show on every page except the listed pages.
lv: Rādīt visās lapās izņemot uzskaitītās.

en: Show on only the listed pages.
lv: Rādīt tikai šajās lapās.

en: Pages
lv: Lapas

en: Delete
lv: Dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Edit
lv: Labot

en: Links
lv: Saites

en: Weight
lv: Svars

en: Link
lv: Saite

en: Import
lv: Importēt

en: Save
lv: Saglabāt

en: Add
lv: Pievienot

en: Path
lv: Ceļš

en: Vocabularies
lv: Vārdnīcas

en: Region
lv: Reģions

en: Anchor
lv: Novietot

en: Link Title
lv: Saites virsraksts

en: configure
lv: konfigurēt

en: Menu Title
lv: Izvēlnes nosaukums

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
lv: Rādīt, ja sekojošs PHP kods atgriež vērtibu <code>TRUE</code> (PHP-režīms, tikai ekspertiem).

en: Add menu
lv: Pievienot izvēlni

en: Your settings have been saved.
lv: Jūsu iestatījumi ir saglabāti.

en: Relationship
lv: Attiecība

en: Blocks
lv: Bloki

en: Menus
lv: Izvēlnes

en: Permission
lv: Atļauja

en: edit view
lv: rediģēt skatījumu

en: edit menu
lv: rediģēt izvēlni
