OM Maximenu (7.x-1.33) - en to sk translation catalogue (33 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Show on every page except the listed pages.
sk: Zobraziť na každej stránke, okrem vypísaných.

en: Show on only the listed pages.
sk: Zobraziť len na vypísaných stránkach.

en: Pages
sk: Stránky

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Enabled
sk: Povolené

en: Edit
sk: Upraviť

en: Links
sk: Odkazy

en: Weight
sk: Váha

en: Link
sk: Odkaz

en: Import
sk: Importovať

en: Save
sk: Uložiť

en: Add
sk: Pridať

en: Path
sk: Cesta

en: Vocabularies
sk: Slovníky

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Anchor
sk: Kotva

en: Link Title
sk: Názov linky

en: configure
sk: konfigurácia

en: Menu Title
sk: Názov menu

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
sk: Zobraziť, pokiaľ PHP kód vráti <code>TRUE</code> (režim PHP, len pre expertov)

en: Menu Name
sk: Meno menu

en: Add menu
sk: Pridať menu

en: Your settings have been saved.
sk: Vaše nastavenia boli uložené.

en: Relationship
sk: Vzťah

en: Blocks
sk: Bloky

en: Menus
sk: Menu

en: Permission
sk: Oprávnenie

en: User Roles
sk: Kategórie používateľov

en: edit block
sk: upraviť blok

en: edit menu
sk: upraviť menu
