OM Maximenu (7.x-1.34) - en to eu translation catalogue (33 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Show on every page except the listed pages.
eu: Zehaztutako orrietan izan ezik erakutsi.

en: Show on only the listed pages.
eu: Zehaztutako orrietan bakarrik erakutsi.

en: Pages
eu: Orriak

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Edit
eu: Editatu

en: Links
eu: Estekak

en: Weight
eu: Pisua

en: Link
eu: Esteka

en: Import
eu: Inportatu

en: Save
eu: Gorde

en: Add
eu: Gehitu

en: Path
eu: Bide-izena

en: Vocabularies
eu: Hiztegiak

en: Region
eu: Atal

en: Anchor
eu: Aingura

en: ID
eu: IDa

en: Link Title
eu: Esteka izenburua

en: configure
eu: konfiguratu

en: Menu Title
eu: Menuaren Izenburua

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
eu: Erakutsi honako PHP kode honek <code>TRUE</code> erantzuten duenean (PHP eran, adituentzako bakarrik).

en: Add menu
eu: Gehitu menua

en: Your settings have been saved.
eu: Zure ezarpenak gordetu dira.

en: Relationship
eu: Erlazioa

en: Blocks
eu: Blokeak

en: Menus
eu: Menuak

en: Permission
eu: Baimena

en: edit block
eu: editatu blokea

en: edit view
eu: bista editatu

en: edit menu
eu: editatu menua
