OM Maximenu (7.x-1.34) - en to ku translation catalogue (21 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Weight
ku: سەنگ

en: Link
ku: بەستەر

en: Import
ku: هاوردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Vocabularies
ku: وشەگەلەکان

en: Region
ku: ناوچە

en: Anchor
ku: لەنگەر

en: configure
ku: سازبکە

en: Add menu
ku: پێڕست زیاد بکە

en: Blocks
ku: بلۆکەکان

en: Menus
ku: پێڕستەکان

en: Permission
ku: مۆڵەت پێدان
