OM Maximenu (7.x-1.34) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Import
mk: Внесување

en: Add
mk: Додај

en: Add menu
mk: Додавање мени

en: Relationship
mk: Релација

en: Blocks
mk: Блокови

en: Menus
mk: Менија
