OM Maximenu (7.x-1.34) - en to nn translation catalogue (20 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Show on every page except the listed pages.
nn: Vis på alle sider utanom på desse sidene.

en: Show on only the listed pages.
nn: Vis bare på desse sidene.

en: Pages
nn: Sider

en: Delete
nn: Slett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt

en: Link
nn: Lenke

en: Import
nn: Importer

en: Save
nn: Lagre

en: Path
nn: Sti

en: Vocabularies
nn: Vokabular

en: configure
nn: konfigurer

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
nn: Visast om fylgjande PHP-kode returnerar <code>TRUE</code> (PHP-mode, bare for ekspertar).

en: Your settings have been saved.
nn: Innstillingane dine har vorte lagra

en: Blocks
nn: Blokkar

en: Menus
nn: Menyar
