OM Maximenu (7.x-1.34) - en to ro translation catalogue (30 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Show on every page except the listed pages.
ro: Afişează pe toate paginile exceptând paginile selectate.

en: Show on only the listed pages.
ro: Afişează numai pe paginile selectate.

en: Pages
ro: Pagini

en: Delete
ro: Șterge

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Enabled
ro: Activat

en: Edit
ro: Editați

en: Links
ro: Legături

en: Weight
ro: Greutate

en: Link
ro: Legătură

en: Save
ro: Salvare

en: Add
ro: Adaugă

en: Path
ro: Cale

en: Vocabularies
ro: Vocabulare

en: Region
ro: Regiune

en: Anchor
ro: Ancoră

en: Link Title
ro: Titlu Legătură

en: configure
ro: configurează

en: Menu Title
ro: Titlul meniului

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
ro: Indică dacă următorul cod PHP întoarce <code>TRUE</code> (mod-PHP, numai pentru experţi).

en: Add menu
ro: Adaugă meniu

en: Your settings have been saved.
ro: Setările au fost salvate.

en: Relationship
ro: Relație

en: Blocks
ro: Blocuri

en: Menus
ro: Meniuri

en: Permission
ro: Permisiune

en: Classes
ro: Clase

en: edit menu
ro: editare meniu
