OM Maximenu (7.x-1.35) - en to oc translation catalogue (31 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Show on every page except the listed pages.
oc: Afichar lo blòt sus totas las paginas a l'excepcion de las que son listadas.

en: Show on only the listed pages.
oc: Afichar lo blòt solament sus las paginas listadas.

en: Pages
oc: Paginas

en: Delete
oc: Suprimir

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Enabled
oc: Activat

en: Edit
oc: Modificar

en: Links
oc: Ligams

en: Weight
oc: Pes

en: Link
oc: Ligam

en: Import
oc: Importar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Add
oc: Apondre

en: Path
oc: Camin

en: Vocabularies
oc: Vocabularis

en: Anchor
oc: Ancòra

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Link Title
oc: Títol del Ligam

en: configure
oc: configurar

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
oc: Afichar se lo còde PHP seguent retorna <code>TRUE</code> (mòde PHP, expèrts solament).

en: Add menu
oc: Apondre un menú

en: Other Options
oc: Autras opcions

en: Your settings have been saved.
oc: Vòstras preferéncias han estat enregistradas.

en: Relationship
oc: Relacion

en: Blocks
oc: Blòts

en: Menus
oc: Menús

en: Permission
oc: Dreit

en: edit menu
oc: mofificar lo menú

en: Skin
oc: Abilhatge
