OM Maximenu (7.x-1.43) - en to cs translation catalogue (31 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Show on every page except the listed pages.
cs: Zobrazit na každé stránce, kromě vypsaných.

en: Show on only the listed pages.
cs: Zobrazit jen na vypsaných stránkách.

en: Pages
cs: Stránky

en: Delete
cs: Smazat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Edit
cs: Upravit

en: Links
cs: Odkazy

en: Weight
cs: Váha

en: Link
cs: Odkaz

en: Save
cs: Uložit

en: Add
cs: Přidat

en: Path
cs: Cesta

en: Vocabularies
cs: Slovníky

en: Anchor
cs: Ukotvení

en: Link Title
cs: Název odkazu

en: configure
cs: nastavení

en: Menu Title
cs: Název menu

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
cs: Zobrazit, pokud PHP kód vrátí <code>TRUE</code> (PHP-mode, jen pro experty).

en: Add menu
cs: Přidat menu

en: Style
cs: Styl

en: Your settings have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Relationship
cs: Vztah

en: Blocks
cs: Bloky

en: Menus
cs: Menu

en: Permission
cs: Oprávnění

en: edit block
cs: upravit blok

en: edit view
cs: upravit pohled

en: edit menu
cs: upravit menu
