OM Maximenu (7.x-1.43) - en to fi translation catalogue (36 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Show on every page except the listed pages.
fi: Näytä kaikilla paitsi näillä sivuilla.

en: Show on only the listed pages.
fi: Näytä vain näillä sivuilla.

en: Pages
fi: Sivut

en: Delete
fi: Poista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Links
fi: Linkit

en: Weight
fi: Paino

en: Link
fi: Linkki

en: Import
fi: Tuo

en: Save
fi: Tallenna

en: Add
fi: Lisää

en: Path
fi: Polku

en: Vocabularies
fi: Sanastot

en: Region
fi: Alue

en: Anchor
fi: Ankkuri

en: Menu
fi: Valikko

en: Link Title
fi: Linkin otsikko

en: configure
fi: Muokkaa

en: Menu Title
fi: Valikon Otsikko

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
fi: Näytä vain, jos seuraava PHP-koodi palauttaa arvon <code>TRUE</code> (PHP-tila, vain asiantuntijoille).

en: Add menu
fi: Lisää valikko

en: Style
fi: Tyyli

en: Your settings have been saved.
fi: Asetuksesi on tallennettu.

en: Relationship
fi: Suhde

en: Blocks
fi: Lohkot

en: Menus
fi: Valikot

en: Permission
fi: Käyttöoikeus

en: edit block
fi: muokkaa lohkoa

en: edit view
fi: muokkaa näkymää

en: edit menu
fi: muokkaa valikkoa

en: Skin
fi: Ulkoasu

en: Output
fi: Tuloste
