OM Maximenu (7.x-1.43) - en to hu translation catalogue (40 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Show on every page except the listed pages.
hu: A felsorolt oldalak kivételével mindenütt jelenjen meg.

en: Show on only the listed pages.
hu: Csak a felsorolt oldalakon jelenjen meg.

en: Pages
hu: Oldalak

en: Delete
hu: Törlés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Links
hu: Hivatkozások

en: Weight
hu: Súly

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Save
hu: Mentés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Path
hu: Útvonal

en: Vocabularies
hu: Szótárak

en: Region
hu: Régió

en: Anchor
hu: Horgony

en: Menu
hu: Menü

en: ID
hu: Azonosító

en: Link Title
hu: Hivatkozás cím

en: configure
hu: beállít

en: Menu Title
hu: Menü címe

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
hu: Csak abban az esetben jelenik meg, ha a következő PHP kód <code>TRUE</code> értékkel tér vissza (PHP-módban, csak tapasztaltaknak ajánlott).

en: Add menu
hu: Menü hozzáadása

en: Style
hu: Stílus

en: Orientation
hu: Tájolás

en: Your settings have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Relationship
hu: Kapcsolat

en: Blocks
hu: Blokkok

en: Menus
hu: Menük

en: Permission
hu: Jogosultság

en: User Roles
hu: Felhasználói szerepkörök

en: Classes
hu: Osztályok

en: edit block
hu: blokk szerkesztése

en: edit view
hu: nézet szerkesztése

en: edit menu
hu: menü szerkesztése

en: Skin
hu: Smink

en: Output
hu: Kimenet

en: Are you sure you want to delete @menu?
hu: @menu biztosan törölhető?
