OM Maximenu (7.x-1.44) - en to bs translation catalogue (23 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Show on every page except the listed pages.
bs: Prikaži na svakoj stranici osim na navedenim.

en: Show on only the listed pages.
bs: Prikaži samo na navedenim stranicama.

en: Pages
bs: Stranice

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Weight
bs: Težina

en: Import
bs: Uvezi

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Add
bs: Dodaj

en: Path
bs: Putanja

en: Vocabularies
bs: Riječnik

en: Menu
bs: Meni

en: configure
bs: podesi

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
bs: Prikaži ako sljedeći PHP kod vrati <code>TRUE</code> (PHP-mod, samo za programere).

en: Style
bs: Stil

en: Your settings have been saved.
bs: Vaše postavke su sačuvane.

en: Relationship
bs: Relacija

en: Blocks
bs: Blokovi

en: Permission
bs: Dozvole
