OM Maximenu (7.x-1.8) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Show on every page except the listed pages.
et: Näita kõigil lehtedel, välja arvatud nimetatutel.

en: Show on only the listed pages.
et: Näita ainult nimetatud lehekülgedel.

en: Pages
et: Lehed

en: Description
et: Kirjeldus

en: Enabled
et: Lubatud

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Save
et: Salvesta

en: Path
et: Tee

en: Region
et: Regioon

en: configure
et: seadista

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
et: Näita, kui järgnev PHP kood tagastab <code>TRUE</code> (PHP režiim, ainult ekspertidele).

en: Your settings have been saved.
et: Sätted on salvestatud.

en: Relationship
et: Seos

en: Blocks
et: Plokid

en: Permission
et: Õigus

en: Classes
et: Klassid

en: edit menu
et: muuda menüüd

en: Skin
et: Kujundus
