OM Maximenu (7.x-1.8) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Show on every page except the listed pages.
lt: Rodyti visuose išskyrus nurodytuose

en: Show on only the listed pages.
lt: Rodyti tik nurodytuose puslapiuose

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Save
lt: Saugoti

en: Path
lt: Kelias

en: Region
lt: Sritis

en: configure
lt: konfiguruoti

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
lt: Rodoma jei PHP užklausos atsakymas yra <code>TRUE</code> (php žinovams)

en: Your settings have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Relationship
lt: Ryšys

en: Blocks
lt: Blokai

en: Permission
lt: Leidimai

en: edit block
lt: Redaguoti bloką

en: edit menu
lt: redaguoti meniu
