OM Maximenu (7.x-1.8) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Show on every page except the listed pages.
th: แสดงทุกหน้ายกเว้นหน้าเหล่านี้

en: Show on only the listed pages.
th: แสดงเฉพาะหน้าเหล่านี้

en: Pages
th: หน้า

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Region
th: ตำแหน่ง

en: ID
th: ไอดี

en: configure
th: ตั้งค่า

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
th: แสดงต่อเมื่อโค้ด PHP ข้างล่างนี้คืนค่า  <code>TRUE</code> (โหมด PHP, เฉพาะผู้เชี่ยวชาญ)

en: Relationship
th: ความสัมพันธ์

en: Blocks
th: บล็อค
