OM Maximenu (7.x-1.9) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Show on every page except the listed pages.
el: Να εμφανίζεται σε κάθε σελίδα εκτός από τις παρακάτω.

en: Show on only the listed pages.
el: Να εμφανίζεται μόνο στις παρακάτω σελίδες.

en: Pages
el: Σελίδες

en: Description
el: Περιγραφή

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Path
el: Διαδρομή

en: Region
el: Περιοχή

en: Link Title
el: Τίτλος συνδέσμου

en: configure
el: ρύθμιση

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
el: Να εμφανίζεται αν ο παρακάτω κώδικας PHP επιστρέφει τιμή <code>TRUE</code> (μόνο σε λειτουργία PHP, για προγραμματιστές PHP μόνο).

en: Your settings have been saved.
el: Οι ρυθμίσεις σας αποθηκεύτηκαν.

en: Relationship
el: Συσχέτιση

en: Blocks
el: Μπλοκ

en: Permission
el: Άδεια

en: edit menu
el: επεξεργασία μενού

en: Skin
el: Θέμα
