OM Maximenu (7.x-2.21) - en to da translation catalogue (30 entries)

en: Title
da: Titel

en: Show on every page except the listed pages.
da: Vis på alle sider undtagen de nævnte.

en: Show on only the listed pages.
da: Vis kun på de nævnte sider.

en: Pages
da: Sider

en: Delete
da: Slet

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Edit
da: Redigér

en: Weight
da: Vægt

en: Import
da: Importér

en: Save
da: Gem

en: Add
da: Tilføj

en: Path
da: Sti

en: Vocabularies
da: Ordforråd

en: Anchor
da: Anker

en: Link Title
da: Link-titel

en: configure
da: indstil

en: Menu Title
da: Menutitel

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
da: Vis hvis følgende PHP-kode returnerer <code>SAND</code> (PHP-tilstand, kun for eksperter).

en: Add menu
da: Tilføj menu

en: Your settings have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Relationship
da: Forbindelse

en: Blocks
da: Blokke

en: Menus
da: Menuer

en: Permission
da: Tilladelse

en: Classes
da: Klasser

en: edit block
da: rediger blok

en: edit view
da: rediger oversigt

en: edit menu
da: rediger menu
