OM Maximenu (7.x-2.21) - en to mr translation catalogue (20 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Show on every page except the listed pages.
mr: यादी मध्ये असलेली पाने सोडून, सर्व पानांवर दाखवा

en: Show on only the listed pages.
mr: फक्त यादी मध्ये असणार्‍या पानांवर दाखवा

en: Pages
mr: पाने

en: Delete
mr: मिटवा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Edit
mr: संपादन

en: Links
mr: दुवे

en: Weight
mr: मुल्य

en: Link
mr: दुवा

en: Import
mr: आयात

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Path
mr: रस्ता

en: Region
mr: क्षेत्र

en: ID
mr: आय डी

en: configure
mr: कॊनफ़ीगर

en: Menus
mr: मेनूज
