OM Subthemer (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Enabled
bg: Активиран

en: Weight
bg: Тегло

en: Variable
bg: Променлив

en: Import
bg: Импортирай

en: Export
bg: Експорт

en: Node ID
bg: Номер

en: Source
bg: Източник
