OM Subthemer (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Content
bs: Sadržaj

en: Type
bs: Tip

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Weight
bs: Težina

en: Import
bs: Uvezi

en: Export
bs: Izvezi

en: Node ID
bs: Nod ID

en: Source
bs: Izvor
