OM Subthemer (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Content
cs: Obsah

en: Type
cs: Typ

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Weight
cs: Váha

en: Variable
cs: Proměnná

en: Node ID
cs: ID uzlu

en: Save Settings
cs: Uložit nastavení

en: Module
cs: Modul

en: Source
cs: Zdroj

en: Content Type
cs: Typ obsahu

en: Parent ID
cs: ID rodiče

en: Block Content
cs: Obsah bloku
