OM Subthemer (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (23 entries)

en: Title
de: Titel

en: Delete
de: Löschen

en: Content
de: Inhalt

en: Type
de: Typ

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Weight
de: Gewichtung

en: Import
de: Importieren

en: Export
de: Exportieren

en: Node ID
de: Beitrags-ID

en: Save Settings
de: Einstellungen speichern

en: Module
de: Modul

en: Source
de: Quelle

en: Block ID
de: Block-ID

en: Content Type
de: Inhaltstyp

en: Parent ID
de: Übergeordnete ID

en: Block Content
de: Blockinhalt

en: Tag ID
de: Kategorie (Tag) ID

en: Block Region
de: Blockregion

en: Variable Name
de: Variablenname

en: Save Layout
de: Layout speichern

en: Layout ID
de: Layout-ID

en: Inner
de: Innen

en: Variable ID
de: Variablen-ID
