OM Subthemer (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Content
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: Enabled
et: Lubatud

en: Weight
et: Kaal

en: Variable
et: Muutuja

en: Import
et: Impordi

en: Export
et: Ekspordi

en: Node ID
et: Postituse ID

en: Save Settings
et: Salvesta seaded

en: Module
et: Moodul

en: Source
et: Allikas

en: Parent ID
et: Vanema ID

en: Block Content
et: Ploki sisu

en: Layout ID
et: Paigutuse ID
