OM Subthemer (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Content
gl: Contido

en: Type
gl: Tipo

en: Enabled
gl: Activado

en: Weight
gl: Peso

en: Variable
gl: Variábel

en: Import
gl: Importar

en: Export
gl: Exportar

en: Node ID
gl: ID do nodo

en: Save Settings
gl: Gardar axustes

en: Module
gl: Módulo

en: Source
gl: Orixe

en: Content Type
gl: Tipo de Contido

en: Parent ID
gl: ID do pai
