OM Subthemer (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: Enabled
he: מופעל

en: Weight
he: משקל

en: Variable
he: משתנה

en: Import
he: יבוא

en: Export
he: יצוא

en: Node ID
he: מזהה פריט תוכן

en: Module
he: מודול

en: Source
he: מקור

en: Content Type
he: סוג תוכן

en: Parent ID
he: מזהה אב
