OM Subthemer (7.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Source
hy: Աղբյուր
