OM Subthemer (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Content
is: Innihald

en: Type
is: Gerð

en: Enabled
is: Virkt

en: Weight
is: Vægi

en: Variable
is: Breyta

en: Import
is: Flytja inn

en: Export
is: Flytja út

en: Node ID
is: Auðkenni nóðu

en: Save Settings
is: Vista stillingar

en: Module
is: Eining

en: Content Type
is: Efnisgerð
