OM Subthemer (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: Content
it: Contenuto

en: Type
it: Tipo

en: Enabled
it: Attivato

en: Weight
it: Peso

en: Variable
it: Variabile

en: Import
it: Importa

en: Export
it: Esporta

en: Node ID
it: ID del nodo

en: Module
it: Modulo

en: Source
it: Sorgente

en: Content Type
it: Tipo di contenuto

en: Parent ID
it: ID Genitore

en: Block Content
it: Contenuto del blocco

en: Layout ID
it: ID del layout
