OM Subthemer (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Weight
ka: წონა

en: Variable
ka: ცვლადი

en: Import
ka: იმპორტი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Module
ka: მოდული

en: Source
ka: წყარო
