OM Subthemer (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Variable
km: អថេរ

en: Import
km: នាំចូល

en: Export
km: នាំចេញ

en: Node ID
km: លេខ​សម្គាល់​ថ្នាំង

en: Parent ID
km: លេខ​សម្គាល់​មេ
