OM Subthemer (7.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Enabled
os: Иу у

en: Weight
os: Уæз

en: Import
os: Импорт

en: Export
os: Экспорт
