OM Subthemer (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Content
pl: Zawartość

en: Type
pl: Typ

en: Enabled
pl: Włączone

en: Weight
pl: Waga

en: Variable
pl: Zmienna

en: Import
pl: Importuj

en: Export
pl: Eksportuj

en: Node ID
pl: ID zawartości

en: Save Settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Module
pl: Moduł

en: Source
pl: Źródło

en: Content Type
pl: Rodzaj zawartości

en: Parent ID
pl: Nadrzędne ID

en: Block Content
pl: Zawartość bloku

en: Block Region
pl: Region bloku

en: Save Layout
pl: Zapisz Układ

en: Layout ID
pl: ID układu

en: Block Weight
pl: Waga Bloku
