OM Subthemer (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Type
ta: வகை

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Weight
ta: நிறை

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Export
ta: ஏற்றுமதி
