OM Subthemer (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (23 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Content
uk: Вміст

en: Type
uk: Тип

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Weight
uk: Вага

en: Variable
uk: Змінна

en: Import
uk: Імпортувати

en: Export
uk: Експортувати

en: Node ID
uk: ID матеріалу

en: Save Settings
uk: Зберегти налаштування

en: Module
uk: Модуль

en: Source
uk: Джерело

en: Block ID
uk: ID блоку

en: Content Type
uk: Тип матеріалу

en: Parent ID
uk: ID батька

en: Block Content
uk: Вміст блоку

en: Tag ID
uk: Ідентифікатор тегу

en: Block Region
uk: Область блоку

en: Save Layout
uk: Зберегти макет

en: Save Blocks
uk: Зберегти блоки

en: Layout ID
uk: ID схеми

en: Inner
uk: Заповнення
