OM Subthemer (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Content
vi: Nội dung

en: Type
vi: Kiểu

en: Enabled
vi: Bật

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Variable
vi: Biến

en: Import
vi: Nhập vào

en: Export
vi: Xuất

en: Node ID
vi: ID node

en: Save Settings
vi: Lưu các thiết lập

en: Source
vi: Nguồn
