OM Subthemer (7.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Content
eu: Edukia

en: Type
eu: Mota

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Weight
eu: Pisua

en: Variable
eu: Aldagaia

en: Import
eu: Inportatu

en: Export
eu: Esportatu

en: Node ID
eu: Nodoaren IDa

en: Module
eu: Modulua

en: Source
eu: Iturburua

en: Content Type
eu: Eduki Mota
