OM Subthemer (7.x-1.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Content
kk: Контент

en: Type
kk: Тип

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Variable
kk: Мәң

en: Import
kk: Импорт

en: Export
kk: Экспорт
