OM Subthemer (7.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Content
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Weight
lv: Svars

en: Variable
lv: Mainīgais

en: Import
lv: Importēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: Node ID
lv: Ieraksta ID

en: Save Settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Module
lv: Modulis

en: Source
lv: Avots

en: Parent ID
lv: Vecāka ID
