OM Subthemer (7.x-1.0-alpha2) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Import
mk: Внесување

en: Export
mk: Изнесување
