OM Subthemer (7.x-1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Content
mr: साहित्य

en: Type
mr: प्रकार

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Weight
mr: मुल्य

en: Import
mr: आयात

en: Export
mr: निर्यात

en: Node ID
mr: धागा क्रमांक

en: Content Type
mr: साहित्य प्रकार
