OM Subthemer (7.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Content
nl: Inhoud

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Weight
nl: Gewicht

en: Variable
nl: Variabele

en: Import
nl: Importeren

en: Export
nl: Exporteren

en: Node ID
nl: Node-ID

en: Save Settings
nl: Instellingen opslaan

en: Source
nl: Bron

en: Block ID
nl: Blok-ID

en: Content Type
nl: Inhoudstype

en: Parent ID
nl: Bovenliggende ID

en: Block Content
nl: Blokinhoud

en: Tag ID
nl: Label-ID

en: Block Region
nl: Blok-regio

en: Save Layout
nl: Lay-out opslaan

en: Save Blocks
nl: Blokken opslaan

en: Layout ID
nl: Layout-ID

en: Export Settings
nl: Exporteerinstellingen
