OM Subthemer (7.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (22 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Apagar

en: Content
pt: Conteúdo

en: Type
pt: Tipo

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Weight
pt: Peso

en: Variable
pt: Variável

en: Import
pt: Importar

en: Export
pt: Exportar

en: Save Settings
pt: Salvar Configurações

en: Module
pt: Módulo

en: Source
pt: Fonte

en: Block ID
pt: Identificador do bloco

en: Content Type
pt: Tipo de conteúdo

en: Parent ID
pt: ID do pai

en: Block Content
pt: Conteúdo do Bloco

en: Tag ID
pt: ID da etiqueta

en: Block Region
pt: Região do Bloco

en: Variable Name
pt: Nome da Variável

en: Save Layout
pt: Salvar Layout

en: Layout ID
pt: ID do layout

en: Variable ID
pt: ID da Variável
