OM Subthemer (7.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Content
ro: Conținut

en: Type
ro: Tip

en: Enabled
ro: Activat

en: Weight
ro: Greutate

en: Variable
ro: Variabilă

en: Node ID
ro: ID Nod

en: Save Settings
ro: Salvați Setările

en: Module
ro: Modul

en: Source
ro: Sursă

en: Content Type
ro: Tipul de Conținut

en: Parent ID
ro: ID Părinte

en: Block Content
ro: Conținutul blocului

en: Layout ID
ro: ID-ul aspectului
