OM Subthemer (7.x-1.0-alpha2) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Type
si: වර්ගය

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Export
si: අපනයනය කරන්න
