OM Subthemer (7.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: Type
sk: Typ

en: Enabled
sk: Povolené

en: Weight
sk: Váha

en: Variable
sk: Premenná

en: Import
sk: Importovať

en: Export
sk: Exportovať

en: Node ID
sk: ID uzla

en: Save Settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Module
sk: Modul

en: Source
sk: Zdroj

en: Content Type
sk: Typ obsahu

en: Parent ID
sk: Nadradené ID

en: Block Content
sk: Obsah bloku

en: Tag ID
sk: ID značky
