OM Subthemer (7.x-1.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Enabled
sr: Укључено

en: Weight
sr: Тежина

en: Import
sr: Увоз

en: Export
sr: Извоз

en: Content Type
sr: Тип садржаја

en: Block Content
sr: Садржај блока
