OM Subthemer (7.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Content
af: Inhoud

en: Type
af: Tipe

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Weight
af: Gewig

en: Variable
af: Veranderlike

en: Import
af: Voer in

en: Export
af: Voer uit

en: Source
af: Bron
