OM Subthemer (7.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Content
am: ይዞታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Enabled
am: ንቁ

en: Weight
am: ክብደት

en: Import
am: አስመጣ

en: Export
am: ላክ

en: Source
am: ምንጭ
